Pediatria bola východiskom, ktoré viedlo k založeniu Nosko Centrum. Aj naďalej sa jej intenzívne venujeme v našich ambulanciách vďaka čomu dokážeme pružne reagovať na špecifické potreby detí a ich rodičov. Zameriavame sa nielen na liečbu, ale dôraz kladieme na prevenciu a výchovu k zdravému životného štýlu.

Dlhodobo absentujúcu pohotovostnú službu pre deti a mládež okresu Ružomberok prevádzkujeme od roku 2001 a tak aj mimo bežných ordinačných hodín detských lekárov rodičia s chorými deťmi majú možnosť svoje akútne problémy riešiť s pediatrom.

Test s presnosťou 97 % sa realizuje z odobranej vzorky krvi. Test zistí, čiste prekonali ochorenie COVID-19. Výsledok testu zistíte už za 15 minút

Ambulancie pre deti a dorast MUDr. Janky Noskovej, MPH v Liskovej, Lúčkach a Liptovskej Teplej, kde sa vďaka empatickému prístupu personálu deti neboja chodiť. Zabezpečujeme nielen liečbu, ale aj prevenciu a vedieme k zdravému životnému štýlu.

Špecializovaná detská pohotovostná služba sa nachádza v centre mesta Ružomberok - Hurbanova 5. Je určená pre riešenie akútnych zdravotných problémov detí a mládeže vo veku 0 - 26 rokov v čase mimo ordinačných hodín štandardných pediatrických ambulancií.

Ozvite sa Hľadáte pomoc?

So svojimi problémami, otázkami, pochybnosťami nikdy nie ste sami. V Nosko Centre nájdete tím odborníkov, ktorí vám radi pomôžu nájsť riešenie, poskytnú radu a podporu.

Prosím, zadajte vaše meno.
Nesprávna e-mailová adresa.
Prosím, zadajte text správy.
Potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kde nás nájdete

Nosko Centrum
Námestie A. Hlinku 56/1
034 01 Ružomberok

Otváracie hodiny

MATERSKÉ ŠKOLY
pondelok - piatok
6:30  - 15:30

PORADNE
pondelok - piatok
8:00  - 16:00

AMBULANCIE
pondelok - piatok
7:00 - 14:00

© 2021 NoskoCentrum, všetky práva vyhradené - info@noskocentrum.sk - webdesign INTELI.SK - mapa stránky

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.