Poradenské aktivity v Nosko centre sa diferencujú podľa prijímateľa. Naša ponuka poradenských aktivít zahŕňa široké portfólio služieb:

Jednotlivé služby poskytujeme v našich špecializovaných centrách:

Zabezpečuje komplexnú špeciálno-pedagogickú, psychologickú, diagnostickú, poradenskú, rehabilitačnú, preventívnu, metodickú, výchovno-vzdelávaciu a inú odbornú činnosť a súbor špeciálno-pedagogických intervencií deťom a mládeži so zdravotným postihnutím 

Služba včasnej intervencie je určená pre rodiny, ktoré majú dieťa vo veku od 0 do 7 rokov a jeho vývin je ohrozený z dôvodu zdravotného postihnutia alebo je vývin oneskorený.

Centrum je zamerané na pomoc deťom a ich rodinám, ktoré trpia následkami požívania alkoholu matkou počas tehotenstva – fetálnym alkoholovým syndrómom.

Ozvite sa Hľadáte pomoc?

So svojimi problémami, otázkami, pochybnosťami nikdy nie ste sami. V Nosko Centre nájdete tím odborníkov, ktorí vám radi pomôžu nájsť riešenie, poskytnú radu a podporu.

Prosím, zadajte vaše meno.
Nesprávna e-mailová adresa.
Prosím, zadajte text správy.
Potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kde nás nájdete

Nosko Centrum
Námestie A. Hlinku 56/1
034 01 Ružomberok

Otváracie hodiny

MATERSKÉ ŠKOLY
pondelok - piatok
6:30  - 15:30

PORADNE
pondelok - piatok
8:00  - 16:00

AMBULANCIE
pondelok - piatok
7:00 - 14:00

© 2024 NoskoCentrum, všetky práva vyhradené - info@noskocentrum.sk - webdesign INTELI.SK - mapa stránky

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.