Okrem práce priamo s klientom sa zameriavame na vzdelávanie a osvetu. Organizujeme vzdelávacie kurzy pre (budúcich) rodičov, pedagógov, vychovávateľov, terapeutov, odborných, sociálnych a zdravotných pracovníkov a podobne. Máme pripravené špeciálne programy pre rodiny, rodiny s deťmi s postihnutím ako aj „návodmi na rodičovstvo“ zvlášť zamerané na poznanie vývoja mozgu, rozvoj reči a pod. Ponúkame online kurzy ako aj semináre priamo v Nosko Centre.

Kurz určený všetkým, ktorí hľadajú odpovede na otázky týkajúce sa autizmu a hľadajú spôsoby ako s deťmi s poruchaimi z tohto spektra pracovať.

Vzdelávanie, ktoré vám umožní poučno-zábavnou formou prostredníctvom príbehu spoznať činnosť mozgu, jeho vývinové etapy a funkčný systém a vďaka tomuto poznaniu eliminovať možné závislostí akéhokoľvek druhu.

Všetko čo by ste mali vedieť pred príchodom dieťatka do vašej rodiny o pôrode, dojčení, šestonedelí, starostlivosti o bábätko aj o vás a o rodičovstve.

Kurzy pre učiteľov materských škôl zamerané na rozvoj komunikačných schopností detí, rozvoj reči a podporu interakcií medzi rovesníkmi. v MŠ.

Návody na to ako vychovať zdravé a šťastné dieťa a nezanedbať pri tom nijakú stránku jeho rozvoja.

Ozvite sa Hľadáte pomoc?

So svojimi problémami, otázkami, pochybnosťami nikdy nie ste sami. V Nosko Centre nájdete tím odborníkov, ktorí vám radi pomôžu nájsť riešenie, poskytnú radu a podporu.

Prosím, zadajte vaše meno.
Nesprávna e-mailová adresa.
Prosím, zadajte text správy.
Potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kde nás nájdete

Nosko Centrum
Námestie A. Hlinku 56/1
034 01 Ružomberok

Otváracie hodiny

MATERSKÉ ŠKOLY
pondelok - piatok
6:30  - 15:30

PORADNE
pondelok - piatok
8:00  - 16:00

AMBULANCIE
pondelok - piatok
7:00 - 14:00

© 2024 NoskoCentrum, všetky práva vyhradené - info@noskocentrum.sk - webdesign INTELI.SK - mapa stránky

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.